Ateliér mění název, logo i corporate visual

Leden 2021

Vážení a milí,

přeji vše nejlepší v novém roce a s radostí dávám na vědomí, že jsme změnili název našeho ateliéru na Pavel Hnilička Architects+Planners se zkratkou PHA+P. Od roku 2003, kdy jsem poprvé zasedl k pracovnímu stolu jako samostatný architekt, se dosah naší práce výrazně rozšířil. Otevřeli jsme se zahraničním klientům a volíme v názvu angličtinu. Přidáváme slovo Planners, kterým dáváme najevo, že se zhruba polovinou svého času věnujeme urbanismu a plánování sídel včetně krajiny.

Nový název reflektuje také úpravu vlastnictví společnosti. Prvním partnerem se po 12 letech spolupráce stal Marek Řehoř, který je od začátku letošního ledna i jednatelem. Větší projekty vyžadují vždy sehranou týmovou spolupráci, a proto si nesmírně cením práce svých kolegyň a kolegů, díky nimž jsme schopni úspěšně řešit složitá zadání.
Spolu s novým názvem a vizuální identitou jsme postavili nové webové stránky, k jejichž prohlídce vás srdečně zveme na adrese: www.phap.cz. S novou doménou upravujeme e-mailové adresy, všechny ostatní údaje společnosti zůstávají beze změny.

Přeji, ať jste zdrávi a plni sil!
Pavel Hnilička