Pracovní nabídky

Listopad/Prosinec 2021 - Hledáme nové kolegyně a kolegy!

PHA+P: PŘIJMEME ABSOLVENTA SŠ/VŠ SE STAVEBNÍM ZAMĚŘENÍM A ZNALOSTÍ ARCHICADU
Architektonický ateliér Pavel Hnilička Architects+Planners hledá kolegu se znalostí programu ArchiCAD, který by se podílel na všech stupních projektové dokumentace (od studie až po prováděcí dokumentaci). Od zájemce očekáváme schopnost práce v týmu, zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se. Předchozí zkušenosti se stavební praxí jsou výhodou, nikoliv požadavkem. Očekávaná pracovní náplň v rozsahu 40h/týdně. Strukturovaný životopis, krátký motivační dopis, případně portfolio do 5 MB zasílejte do 1. 12. 2021 na info@phap.cz.

PHA+P: PŘIJMEME JUNIOR/SENIOR ARCHITEKTA/ARCHITEKTKU (ARCHICAD VÝHODOU)
Architektonický ateliér Pavel Hnilička Architects+Planners hledá kolegyně a kolegy na pozici junior a senior architekt/ka. Znalost programu ArchiCAD výhodou. Od zájemců očekáváme aktivní přístup k řešení architektonických úloh, aktivní znalost AJ, komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu, zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se nové věci. Strukturovaný životopis, krátký motivační dopis a portfolio do 10 MB zasílejte do 1. 12. 2021 na info@phap.cz.

Červen 2021
PHA+P: PŘIJMEME ABSOLVENTA SŠ/VŠ SE STAVEBNÍM ZAMĚŘENÍM A ZNALOSTÍ ARCHICADU

Architektonický ateliér Pavel Hnilička Architects+Planners hledá kolegu se znalostí programu ArchiCAD, který by se podílel na všech stupních projektové dokumentace (od studie až po prováděcí dokumentaci). Od zájemce očekáváme schopnost práce v týmu, zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se. Předchozí zkušenosti se stavební praxí jsou výhodou, nikoliv požadavkem. Očekávaná pracovní náplň v rozsahu 40h/týdně. Strukturovaný životopis, krátký motivační dopis, případně portfolio do 5 MB zasílejte do 14. 6. 2021 na info@phap.cz.

PHA+P: PŘIJMEME JUNIOR/SENIOR ARCHITEKTA (ARCHICAD VÝHODOU)
Architektonický ateliér Pavel Hnilička Architects+Planners hledá kolegyně a kolegy na pozici junior a senior architekt/ka. Znalost programu ArchiCAD výhodou. Od zájemců očekáváme aktivní přístup k řešení architektonických úloh, aktivní znalost AJ, komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu, zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se nové věci. Strukturovaný životopis, krátký motivační dopis a portfolio do 10 MB zasílejte do 14. 6. 2021 na info@phap.cz.